Jak rozpoznać żylaki

Być może często zauważyłeś, że czasami nad skórą nóg lub nóg widoczne są niebieskie żyły w kształcie pająka. Czasami jest bardziej widoczny na udach niż na nogach lub nogach, lub w pobliżu kostki czasami te niebieskie żyły stają się dość duże na nogach lub nogach. Być może zauważyłeś, że niebieskie żyły na ramieniu członków twojej rodziny mogły stać się bardziej wydłużone, a także obrzęk w ramieniu. Czasami możesz zauważyć nagromadzenie niebieskich żył pojawiających się u niektórych osób, szczególnie w górnej części klatki piersiowej i dolnej szyi. > > U niektórych ludzi duże kawałki dżdżownic będą widoczne po jednej stronie żołądka lub po obu stronach.

Dlaczego widzą te wyłaniające się żyły?

Te zbite niebieskie żyły, czy to na klatce piersiowej, czy szyi, czy na ramieniu, czy na brzuchu, czy na udach, czy na nogach lub nogach, nie powinny być uważane za normalne i traktować poważnie, w przeciwnym razie mogą pojawić się konsekwencje zaniedbania.

Niebieskie żyły, które pojawiają się na skórze w ten niezwykły sposób, wskazują na różne choroby wewnątrz ciała. Dlatego poważnie potraktuj niebieskie żyły, które pojawiły się na dowolnej części ciała i natychmiast skonsultuj się ze specjalistą.

Dlaczego widzą te wyłaniające się żyły? Te wystające żyły to siatka żył znajdujących się na górnej powierzchni ciała, które w normalnych warunkach nie powodują większego wybrzuszenia na skórze i są przymocowane do grubego układu żył znajdującego się wewnątrz ciała. Górna powierzchnia znajduje się w siatce żylnej górnej powierzchni sztucznej krwi zebranej w głębi ciała znajdującego się w dużych żyłach układu, przenosi się skąd Sarah sztucznej krwi zbierają się z serca są płuca w oczyszczaniu sięga.

Jeśli z jakiegoś powodu w systemie grubych żył znajduje się głęboko w ciele, nie akceptuje krwi pochodzącej z zewnętrznej powierzchni, która jest zawarta w wewnętrznej powierzchni skór, zamiast poruszać się do środka, zwiększając w ten sposób ilość nieczystej krwi w układzie żył pod skórkami, dzięki czemu te niebieskie żyły pojawiają się.

Przyczyny wystających nerwów w ramieniu

Jeśli niebieskie żyły na ramieniu lub ramieniu pojawiają się nagle w ciele i są równe, jest to spowodowane Venn, który zbiera nieczystą krew z rąk, tzn. żyła ma albo trwale nagromadzony detritus krwi, albo guz lub guzek nowotworowy znajdujący się w pobliżu szyi lub ramienia naciska na nią z zewnątrz.

Czasami nawet podczas Cekin guzów nowotworowych znajdujących się w pobliżu szyi lub ramienia, mogą wystąpić obawy o pojawienie się niebieskich żył z zapaleniem.

Jeśli twoje uda wyglądają jak pajęcza sieć, nie traktuj tego jako normalne. Należy go zalecić, pokazując go chirurgowi naczyniowemu lub kardiochirurgowi naczyniowemu. Istnieją dwie przyczyny tego rodzaju pojawiających się niebieskich żył – jedną z nich jest przewlekła encefalopatia Wenus, choroba CVI, w której drzwi znajdują się wewnątrz wenn.

Zwykle pierścienie znajdujące się w tych żyłach pozwalają nieczystej krwi wspiąć się w jednym kierunku, aby nie zbierać dużej ilości nieczystej krwi w nogach. Jeśli krew na górze spróbuje wrócić, pierścienie te są połączone ze sobą, aby krew nie wróciła na dół. Część lub więcej krwi, która idzie w górę iw dół, z powodu osłabienia tych ukąszeń, następnie spada.

Co musisz wiedzieć

Kiedy te niedomykanie jest stale powtarzane, nieczysta krew zaczyna gromadzić się w żyłach na dnie skórek, powodując pojawienie się niebieskich żył na skórkach. W tych żyłach ludzie są osłabieni przez brak regularnego chodzenia i ćwiczeń każdego dnia i nie są w stanie prawidłowo funkcjonować.

Zmiany w strukturze Kapat są częściowo zniszczone z powodu detrytusu krwi zebranej w żyłach przez jakiś czas, tak że nie zamykają się prawidłowo między sobą, co prowadzi do nieczystej krwi spływającej do góry i zaczyna pojawiać się żyła wyłaniająca się pod skórkami.

Innym ważnym powodem jest zakrzepica żył głębokich, która występuje, gdy niebieskie żyły pojawiają się na udach, a detritus krwi w nogach nagle gromadzi się. Jeśli nie są one regularnie leczone, detrytus krwi zostanie trwale osadzony w żyłach nóg, blokując drogę wspinania się do wnętrza przez żyły nieczystej krwi, która zaczyna zbierać nieczystą krew w żyłach pod skórkami i powoduje pojawienie się niebieskich żył na nogach i udach.

Czasami nieczysta krew w wybrzuszonych niebieskich żyłach zaczyna gromadzić się w nadmiernych ilościach, więc żyły mają kształt pajęczych sieci, w kształcie dżdżownic na skórze nóg i ud pacjenta. W języku medycznym nazywane są „vericose Vance”. Gdyby niebieskie żyły na nogach i udach nie były właściwie leczone, Czarne blizny na nogach i egzema i duże rany spowodowałyby poważne bolesne konsekwencje dla pacjenta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *